افتتاحیه نمایشگاه راحیل

 این نمایشگاه همزمان با سالروز اجرای طرح استعماری حذف حجاب به دست رضاخان در سال 1314 با سخنرانی حضرت آیت الله مهدوی، عضو مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ساعت 9:30 صبح در خیمه حسینی گلستان شهدا افتتاح گردید..

 این نمایشگاه با همکاری رصدنمای ملی "ع" و خانه انقلاب اسلامی و ولایت برگزار می شود رصد نمای ملی "ع" با شعار محوری "عفاف، ضامن عزت اجتماعی و عشق خانوادگی" و با هدف شناسایی، ارزیابی و معرفی محصولات فاخر حوزه حجاب و عفاف در قالب 12 کمیته تخصصی، فعالیت خود را آغاز کرده و تحت نظارت اعضای شورای راهبردی جبهه فرهنگی عفاف و حجاب از آبان ماه سال 93 نسبت به رصد کردن محصولات تولید شده، اقدام نموده و طی 3 مرحله داوری تخصصی، نسبت به معرفی آثار برتر و تشخیص خلاها به تفکیک گروه مخاطبان اقدام نموده است. این نمایشگاه به عنوان پیشخوان محصولات فاخر رصدنمای "ع" در حوزه حجاب و عفاف برگزار می شود.
یکی از مکان های موجود در تخت فولاد، سالن شمع واقع در گلستان شهدا می باشد، این مکان به دلیل واقع شدن در مکان مناسب، مستعد اجرای نمایشگاه های فرهنگی و مذهبی می باشد و بسیاری از برنامه های مجموعه تخت فولاد با همکاری ارگان های مختلف در این سالن برگزار می شود.