بازگشت پویایی به مجموعه تخت فولاد با پروژه های عمرانی

بازگشت پویایی به مجموعه تخت فولاد با پروژه های عمرانی
مسئول اداری مالی مجموعه تخت فولاد با بیان خبر فوق گفت: مجموعه تخت فولاد با هدف ساماندهی و تجهیز تکایا و اماکن ویژه خود گامی بلند در راستای احیای آن برداشت
مهدی مطیعی فرد از جمله پروژه های اجرا شده را ساماندهی و تجهیز باغ طوبی و سالن اجتماعات آن عنوان کرد و افزود: باغ طوبی از جمله مکان های زیبا در تخت فولاد است که به منظور استفاده بهتر و موثرتر از آن، طرح ساماندهی آن شامل نورپردازی و تجهیزات داخلی فضاها صورت گرفت و همچنین با انعقاد تفاهم نامه با هنرمندان هنرهای سوخت چرم، نقاشی، خط و خوشنویسی و نگارگری، اتاق هایی در اختیار این هنرمندان قرار گرفت.
مسئول اداری مالی مجموعه تخت فولاد با اشاره به اهمیت ساماندهی سالن اجتماعات باغ طوبی افزود: با توجه به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی تخت فولاد شناسی و در اختیار گذاشتن جلسات عمومی شهرداری در این سالن، طرح ساماندهی آن از آبان ماه آغاز و در دی ماه ساماندهی آن تمام و به بهره برداری رسید.
وی با اشاره به احداث مجموعه بازی کودکان گفت: با توجه به درخواست شهروندان ساکن در بافت تخت فولاد مبنی بر ایجاد تسهیلات و تجهیزات برای کودکان و نوجوانان، محوطه بازی کودکان جنب باغ طوبی به بهره برداری رسید.
مهدی مطیعی فرد در ادامه به تکیه بابارکن الدین اشاره کرد و گفت: فضاسازی داخلی و نورپردازی ویژه در داخل این تکیه، فراهم سازی تجهیزات داخلی، نصب سیستم صوت، نصب تابلوهای راهنما، ساماندهی چله خانه تکیه بابارکن الدین و راه اندازی مرکز فروش محصولات فرهنگی از جمله اقدامات صورت گرفته در تکیه بابارکن الدین است.
وی به ساماندهی سالن تکیه صاحب روضات اشاره کرد و افزود: فضاسازی داخلی سالن این تکیه شامل تجهیزات داخلی، سیستم صوت، تکمیل سیستم روشنایی و انشعاب آب و گاز انجام شد و به بهره برداری رسید.
مهدی مطیعی فرد در پایان با اعلام اینکه طرح ساماندهی کتابخانه تخصصی تخت فولاد و نگارخانه عکس در دستور کار است، اظهار داشت: اقدامات اولیه آن انجام شده و تا پایان سال جاری افتتاح می شود.