روش حضور در مسابقات نفس باران

 

دریافت اپلیکیشن همنفس

 

*روش حضور در مسابقات:

جهت شرکت در مسابقه ابتدا عدد 44 را به سامانه 30001044 پیامک و یا به درگاه الکترونیکی مجموعه به آدرس www.takhtefoulad.ir مراجعه کرده نمایید. از طریق لینک مخصوص اپلیکیشن هم نفس را دانلود و نصب نمایید. حالا می توانید از 8 آبان تا 14اسفند ماه هر دو هفته یکبار پنج شنبه ها ساعت 19 منتظر ما بوده و در مسابقه زنده و هیجان انگیز نفس باران شرکت فرمایید.

*شرایط  و ضوابط شرکت در مسابقات:

1- این مسابقات از 8 آبان 1399 هر دو هفته یکبار راس ساعت 19  برگزار می گردد:

2- جهت مطالعه و آمادگی حضور در مسابقات می توانید به درگاه الکترونیکی مجموعه به آدرس www.takhtefoulad.ir مراجعه نموده و در قسمت کتابخانه الکترونیکی مجله تخت فولاد را دانلود و مطالعه فرمایید. جهت خرید این مجله با تخفیف ویژه 30درصد  نیز می توانید با شماره 36638890 تماس حاصل فرمایید. با عضویت و دنبال نمودن صفحات مجازی مجموعه تخت فولاد در تلگرام، ایتا و یا اینستاگرام به آدرس takhtefoulad_ir@ نیز می توانید   با دریافت اطلاعات آمادگی خود را جهت حضور در مسابقات ارتقاء دهید.

3- هر شرکت کننده فقط 10 ثانیه فرصت دارد تا با پاسخ به سوالات 12گانه هر مسابقه جزو برندگان آن مسابقه قرار گیرد. در ابتدای مسابقه به هر شرکت کننده دو نفس به عنوان اهدا می گردد و شرکت کنندگان می توانند از آن ها یکبار بين سوالات 1 الی 5 و یکبار بین سوالات 6 الی 11 استفاده نمایند. در صورت      عدم پاسخ و یا پاسخ غلط به سوالات هر شرکت کننده یکبار می تواند از شانس مجدد حضور با استفاده از خرج نفس های خود در سوالات 1 الی 5 و یا یکبار بین سوالات 6 الی 10 استفاده نماید. سوالات 11 و 12 هیچگونه شانس بازگشت در صورت عدم پاسخ و یا اعلام پاسخ غلط نداشته و منجر به حذف فرد      شرکت کننده در آن مسابقه میشود. برندگان هر مسابقه افرادی هستند که می توانند تا پایان سوال 12 خود را در مسابقه حفظ نمایند و در آن صورت        مبلغ 10.000.000 ریال بصورتا مساوی بین همه آنها تقسیم می گردد. جایزه نقدی برندگان حداکثر طی 5 روز کاری بعد از مسابقه به حساب شرکت کنندگان واریز می گردد.

4- مطابق جدول ذیل شرکت کنندگان در صورت کسب حداقل 50 امتیاز به قرعه کشی پایانی مسابقات راه می یابند. در این برنامه به 10 نفر از افراد به قید قرعه  هر کدام مبلغ 5.000.000 ریال اهدا می گردد.

ردیف

شرح

امتیاز

1

شرکت کردن در هر مسابقه

3 امتیاز به ازای هر مسابقه

2

راه یابی به جمع نفرات پایانی هر مسابقه

5 امتیاز به ازای هر مسابقه

3

           عضویت در پیج اینستاگرام مجموعه تخت فولاد، لایک کردن پست مسابقه

و منشن کردن حداقل 3 نفر ذیل پست مسابقه

2 امتیاز به ازای هر مسابقه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 9 الي 11 صبح با شماره 09028011355 تماس حاصل فرمایید.